Понеділок, 23.09.2019, 20:46
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [825]
Досягнення [16]
Досягнення учнів
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Наше опитування
Ви навчались в Вишнівчицькій ЗОШ?
Всього відповідей: 264
Наші спонсори

Загородний Михайло Васильович

Герега Олександр Володимирович

Гута Іван Миколайович
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Чемеровецький районний методичний кабінет
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Прогноз погоди

Випускники школи

Шановні випускники школи!
Щиросердечно запрошуємо Вас на традиційну зустріч випускників, яка щорічно проходить у третю суботу травня.
У 2018 році зустріч відбудеться  20 травня о 10 годині.
 
 
 Випуск 2017 року
1.Мельник Аліна.
2. Заєць Віка
3. Свачій Олег
4. Пастернак Любов
5. Смірнов Андрій
6. Роздайгора Мирослава.
 
Випуск 2016 року
 
1. Доброгорський Демян
2. Мельник Вадим
3. Рак Владислав
4. Любкевич Вадим
5. Коваль Ростислав
6. Денека Іванна
7.Драгусевич Тетяна
 
 
 
 
 
Випуск 2015 року
1.Бартко Ілона Володимирівна
2.Глуха Альона Григорівна
3.Денека Ірина Іванівна
4.Кльоц Олександр Володимирович
5.Потерайко Владислав Олегович
6.Старушок Альона Сергіївна
7.Ярова Олеся Олександрівна
 
 
 
Вишнівчицьку загальноосвітню школу закінчили:
Випуск 2014 року
1.Годованюк Вадим Олександрович
2. Зелінська Ольга Володимирівна
3. Галецька  Інна Вікторівна
4. Ільніцький Богдан Сергійович
5. Ткачук Тарас Володимирович
6. Мостіпака Ярослав  Анатолійович
7.Швець Юлія Іванівна
8. Шевчук Едуард Дмитрович
9. Шат Юрій Вікторович
10.Рутина Володимир Віталійович
11. Любкевич Тетяна Вікторівна
12. Лупійчук Андрій Сергійович
 
 

 

 
Випуск 2013року
1. Борецький Віталій
2. Кадиш Демян
3.Кушнір Олександр
4. Кушнір Вадим
5.Пастух Надія
6.Смірнов Віталій
7. Тітов Вадим
8. Сидорук Артем
9. Топольнийцький Сергій
10 Шклярук Юлія
11. Кайдановська Владислава

 
Випуск 2012 року
1. Водопянова Аліна Олегівна
2. Гнатишен Вячеслав Вячеславович
3. Зінь Ольга Анатоліївна
4. Куций Сергій Васильович
5. Пентій Ангеліна Вікторівна - золота медаль
6. Мальована Уляна Михайлівна
7. Ткачук Тетяна Володимирівна
8. Гомілко Микола Миколайович
9. Гуральчук Марія Омелянівна
10. Наконечний Роман Вікторович
11. Пастернак Дмитро Євгенович
12. Сут Ірина Михайлівна
13. Погурало Юрій Віталійович

 

 
Випуск 2011 року
1. Гут Ірина Володимирівна
2. Зіліновський Олег  Олександрович
3. Москальчук Андрій Миколайович
4. Немашкалова Кристіна Павлівна
5. Кулінець Аліна Олексіївна
6. Роздайгора Інна Василівна
7. Старушок Олександр Михайлович
8. Ферльовський Андрій Станіславович

 


Випуск 2010 року
1. Бевз Микола Олександрович
2. Брень Ірина Віталіївна
3. Войцехівська Аліна Сергіївна
4. Волошин Олег Володимирович
5. Гриб Денис Миколайович
6. Дідур Олександр Петрович
7. Кучерява Ольга Миколаївна
8. Олійник Олександр Олегович
9. Пастух Анастасія Олександрівна
10. Собкова Олена Миколаївна
11. Старушок Ілля Олександрович
12. Старушок Назар Юрійович

Медалісти 2010 року випуску

1. Собкова Олена Миколаївна – золота медаль
2. Старушок Назар Юрійович – золота медаль
3. Войцехівська Аліна Сергіївна - срібна медаль

Випуск 2009 року

1. Бевз Катерина Євгенівна
2. Водяний Сергій Анатолійович
3. Галецький Дем’ян Володимирович
4. Гомілко Андрій Миколайович
5. Гончар Маріанна Володимирівна
6. Гончар Юрій Володимирович
7. Зібровська Аліна Миколаївна
8. Калатанова Ірина Ігорівна
9. Кийовська Тетяна Володимирівна
10. Клапиш Мирослав Анатолійович
11. Которов Володимир Михайлович
12. Кренгель Катерина Анатоліївна
13. Кулінець Іван Олександрович
14. Мальована Ілонна Петрівна
15. Мількевич Інна Іванівна
16. Надебська Людмила Павлівна
17. Пастернак Іванна Михайлівна
18. Погурало Леся Віталіївна
19. Романюк Сергій Сергійович
20. Ткачук Олена Сергіївна
21. Топольницький Богдан Сергійович
22. Трипалюк Андрій Володимирович
23. Цибринський Назарій Ігорович
24. Ярова Олена Олександрівна
25. Бевз Руслан Васильович
26. Кайдановський Микола Миколайович
27. Коваленко Інна Миколаївна
28. Кримська Юлія Василівна


Медалісти 2009 року випуску

Випуск 2008 року

1. Бевз Сергій Євгенович
2. Гнатій Богдан Вікторович
3. Доброгорська Марина Василівна
4. Заяць Роман Володимирович
5. Мальований Костянтин Михайлович
6. Мережко Аліна Андріївна
7. Москальчук Віталій Миколайович
8. Надебська Дана Миколаївна
9. Осадець Богдан Володимирович
10. Паламарчук Дмитро Миколайович
11. Пилявська Мар’яна Володимирівна
12. Полудняк Людмила Валентинівна
13. Сірецька Анастасія Русланівна
14. Стецюк Володимир Олегович
15. Ткачук Руслан Володимирович
16. Незборецький Руслан Миколайович
17. Халуп’як Володимир Володимирович
18. Шварчук Олександр Анатолійович
19. Швець Дем’ян Володимирович
20. Ясніцький Сергій Володимирович
21. Семенишен Богдан Вадимович
22. Форкун Ігор Іванович
23. Бевз Анжела Володимирівна


Медалісти 2008 року випуску

1. Пилявська Мар’яна Володимирівна – срібна медаль


Випуск 2007 року

1. Бабій Анатолій Анатолійович
2. Доброгорський Михайло Васильович
3. Івахова Інна Григорівна
4. Кайдановська Вікторія Володимирівна
5. Кирик Ірина Петрівна
6. Козозаєва Марія Миколаївна
7. Кузьміна Альона Валеріївна
8. Курізов Євген Вікторович
9. Мельник Катерина Віталіївна
10. Михайловська Тетяна Василівна
11. Пюро Сергій Сергійович
12. Сут Любов Михайлівна
13. Футомський Олександр Миколайович
14. Човган Олександр Олегович
15. Шат Сергій Вікторович
16. Швець Юлія Миколаївна

Медалісти 2007 року випуску

Випуск 2006 року

1. Білик Віталій Петрович
2. Валько Олександр Володимирович
3. Васянович Руслан Петрович
4. Ковальчук Валентин Володимирович
5. Коник Ірина Вікторівна
6. Кулінець Артур Олександрович
7. Кучмій Олександр Олександрович
8. Лупійчук Тетяна Іванівна
9. Максімович Артур Володимирович
10. Маслянко Володимир Миколайович
11. Мельник Віталій Миколайович
12. Москальчук Катерина Олександрівна
13. Пазиняк Леся Михайлівна
14. Пастух Наталія Миколаївна
15. Потеряйко Дана Олегівна
16. Ремінна Людмила Олександрівна
17. Романов Петро Петрович
18. Рутина Валентин Віталійович
19. Сидорук Ірина Володимирівна
20. Сидорук Марина Володимирівна
21. Сидорук Ольга Володимирівна
22. Таран Олександр Григорович
23. Ткач Борис Миколайович
24. Харкава Мар’яна Тимофіївна
25. Хватов Сергій Геннадійович
26. Ферльовський Станіслав Станіславович
27. Ярошук Ростислав В’ячеславович
28. Бевз Оксана Володимирівна
29. Вельган Віктор Володимирович
30. Браткова Оксана Григорівна


Медалісти 2006 року випуску

1. Валько Олександр Володимирович – золота медаль
2. Сидорук Ірина Володимирівна – золота медаль

Випуск 2005 року

1. Блажко Альона Миколаївна
2. Бесага Юрій Вікторович
3. Вовчок Павло Вікторович
4. Гадзіна Андрій Петрович
5. Гнатишена Віта В’ячеславівна
6. Григор’єва Надія Геннадіївна
7. Данилюк Жанна Вікторівна
8. Данилюк Віталій В’ячеславович
9. Дейнека Аліна Ярославівна
10. Дідишен Юрій Михайлович
11. Кирилюк Василь Анатолійович
12. Коник Олександр Вікторович
13. Кучмій Володимир Олександрович
14. Ласкевич Віктор Вікторович
15. Мальський Руслан Володимирович
16. Михайловський Сергій Васильович
17. Пазинюк Володимир Миколайович
18. Пазинюк Олександр Леонідович
19. Пастернак Володимир Михайлович
20. Пилявський Володимир Володимирович
21. Романюк Ольга Анатоліївна
22. Романюк Світлана Сергіївна
23. Слободян Сергій Станіславович
24. Старушок Марина Олександрівна
25. Сидорук Альона Сергіївна
26. Ткач Леся Петрівна
27. Швець Юрій Миколайович
28. Щеглова Наталія Олександрівна
29. Кучін В’ячеслав Олександрович
30. Альошина Альона Олександрівна
31. Сидорук Катерина Василівна


Медалісти 2005 року випуску

1. Романюк Ольга Анатоліївна – золота медаль

Випуск 2004 року

1. Альошина Аліна Олександрівна
2. Бевз Вадим Вікторович
3. Вовчок Алла Вікторівна
4. Возбранна Оксана Володимирівна
5. Дунчик Олександр Миколайович
6. Загородній Денис Олександрович
7. Кирилюк Микола Анатолійович
8. Кайдановський Руслан Валерійович
9. Калашник Микола Миколайович
10. Король Сергій Сергійович
11. Лісняк Альона Анатоліївна
12. Марцінишен Анатолій Петрович
13. Маслянко Роман Миколайович
14. Недебський Дем’ян Павлович
15. Пазинюк Сергій Володимирович
16. Пастернак Михайло Михайлович
17. Сидорук Олександр Васильович
18. Сушанська Алла Олександрівна
19. Халуп’як Андрій Володимирович
20. Івахова Юлія Григорівна
21. Горішний Сергій Миколайович
22. Руда Мирина Володимирівна
23. Чорнобай Володимир Петрович


Медалісти 2004 року випуску


Випуск 2003 року

1. Бевз Оксана Миколаївна
2. Гончар Іван Дмитрович
3. Кушнір Богдан Володимирович
4. Лозінська Ірина Петрівна
5. Максімов Володимир Вікторович
6. Москальчук Віктор Олександрович
7. Протоцький Володимир Ігорович
8. Присяжнюк Олександр Миколайович
9. Ратушна Наталія Богданівна
10. Сас Оксана Григорівна
11. Сас Роман Олександрович
12. Скопецький Ігор Васильович
13. Штаблава Ірина Василівна
14. Кучина Олександра Олександрівна
15. Паламар Петро Олександрович
16. Шевчук Ірина Анатоліївна






Медалісти 2003 року випуску

Випуск 2002 року

1. Бевз Віталій Вікторович
2. Бурин Юрій Миколайович
3. Волошина Наталія Вікторівна
4. Галецька Інна Володимирівна
5. Гончар Алла Миколаївна
6. Грабовецький Олександр В’ячеславович
7. Дроф’як Валентина Василівна
8. Журавель Сергій Олексійович
9. Коник Наталія Вікторівна
10. Красота Ніна Петрівна
11. Кирилюк Олексій Миколайович
12. Кучер Денис Миколайович
13. Куца Ірина Василівна
14. Лозінська Світлана Сергіївна
15. Мальований Дем’ян Васильович
16. Павловська Тетяна Андріївна
17. Павловський Леонід Андрійович
18. Пантелеймонов Ігор Олександрович
19. Паламарчук Тетяна Миколаївна
20. Пазинюк Микола Миколайович
21. Пастернак Юрій Миколайович
22. Пилявський Володимир Іванович
23. Погурало Михайло Віталійович
24. Пюро Людмила Сергіївна
25. Романова Алла Петрівна
26. Скопецька Леся Анатоліївна
27. Слупко Павло Вікторович
28. Старушок Алла Вікторівна
29. Фінгер Юрій Сергійович
30. Шварчук Віталіна Олександрівна
31. Швець Ірина Петрівна
32. Яковець Костянтин Васильович
33. Човган Людмила Григорівна
34. Настич Людмила Миколаївна
35. Кучина Марія Олександрівна


Медалісти 2002 року випуску

1. Гончар Алла Миколаївна – золота медаль
2. Скопецька Леся Анатоліївна – золота медаль
3. Пюро Людмила Сергіївна – золота медаль
4. Паламарчук Тетяна Миколаївна – золота медаль
5. Дроф’як Валентина Василівна – золота медаль
6. Лозінська Світлана Сергіївна – срібна медаль

Випуск 2001 року

1. Вовчок Віктор Вікторович
2. Гнатій Олександр Михайлович
3. Головатий Олександр Вікторович
4. Гончар Надія Анатоліївна
5. Дідишен Юрій Іванович
6. Дідишен Дмитро Володимирович
7. Довгошлюбний Олександр Володимирович
8. Заяць Сергій Михайлович
9. Іванишен Сергій Володимирович
10. Кирилюк Роман Миколайович
11. Клименко Андрій Віталійович
12. Колібаба Олена Анатоліївна
13. Курда Андрій Володимирович
14. Кухар Юрій Олександрович
15. Лучак Володимир Андрійович
16. Лозінський Павло Петрович
17. Люлько Алла Григорівна
18. Мальованна Іванна Анатоліївна
19. Незборецький Юрій Леонідович
20. Пазинюк Віктор Дмитрович
21. Руда Вікторія Володимирівна
22. Слободян Наталія Станіславівна
23. Слупко Роман Вікторович
24. Ткач Володимир Олександрович
25. Швець Василь Романович
26. Швець Богдан Олександрович
27. Швець Олександр Олександрович
28. Щеглов Андрій Олександрович
29. Ейсмонт Ріанна Вікторівна
30. Драгусевич Галина Степанівна
31. Маркітан Тетяна Михайлівна
32. Коваль Валентина Сергіївна
33. Погурало Володимир Віталійович
34. Халуп’як Валентина Володимирівна


Медалісти 2001року випуску


1. Колібаба Олена Анатоліївна – золота медаль
2. Лучак Володимир Андрійович – срібна медаль

Випуск 2000 року

1. Бартко Тетяна Володимирівна
2. Бевз Галина Володимирівна
3. Вельган Олександр Вікторович
4. Вовчок Андрій Вікторович
5. Горішний Андрій Олександрович
6. Довгань Богдан Антонович
7. Заїка Віта Борисівна
8. Калашник Валентина Миколаївна
9. Калінкіна Марина Володимирівна
10. Кадиш Василь Миколайович
11. Ковальчук Валентина Володимирівна
12. Коник Ольга Іванівна
13. Корольова Наталія Станіславівна
14. Красота Тетяна Олександрівна
15. Кучер Андрій Миколайович
16. Ласкевич Інна Вікторівна
17. Марцінишена Ірина Петрівна
18. Мерека Альона Миколаївна
19. Мішурін Володимир Євгенійович
20. Мігдальський Павло Павлович
21. Монастирська Ріта Миколаївна
22. Пазинюк Олександр Григорович
23. Паламар Олександр Олександрович
24. Прозорська Ірина Григорівна
25. Роздайгора Сергій Васильович
26. Старушок Ігор Миколайович
27. Ткач Алла Миколаївна
28. Черевата Олена Михайлівна


Медалісти 2000 року випуску

1. Мерека Альона Миколаївна– золота медаль
2. Ткач Алла Миколаївна – золота медаль


Випуск 1999 року

1. Бевз Інна Михайлівна
2. Бевз Микола Миколайович
3. Бевз Юлія Іванівна
4. Бурин Леся Миколаївна
5. Возна Валентина Іванівна
6. Войцехівський Олег Володимирович
7. Волосянський Василь Васильович
8. Волошин Олександр Вікторович
9. Горячок Олександр Анатолійович
10. Драгусевич Наталія Степанівна
11. Калінкіна Ольга Володимирівна
12. Кирилюк Іван Іванович
13. Которов Олександр Михайлович
14. Красота Марія Олександрівна
15. Крук Оксана Павлівна
16. Курізов Володимир Вікторович
17. Кучин Анатолій Олександрович
18. Мальований Михайло Анатолійович
19. Мальований Роман Васильович
20. Монастирський Олександр Анатолійович
21. Паламар Юрій Олександрович
22. Подвисоцький Анатолій Анатолійович
23. Роздайгора Леся Григорівна
24. Самусєв Антон Володимирович
25. Сварник Ігор Миколайович
26. Солтис Анатолій Миколайович
27. Старушок Альона Вікторівна
28. Старушок Сергій Миколайович
29. Столаба Олеся Іванівна
30. Стрельбіцький Володимир Володимирович

Медалісти 1999 року випуску
1. Бевз Микола Миколайович – золота медаль
2. Возна Валентина Іванівна – золота медаль
3. Волосянський Василь Васильович – золота медаль
4. Крук Оксана Павлівна – золота медаль
5. Столаба Олеся Іванівна – золота медаль



Випуск 1998 року

1. Бойко Сергій Вікторович
2. Гончар Віктор Валерійович
3. Дасига Микола Михайлович
4. Демчук Володимир Володимирович
5. Довгошлюбна Світлана Володимирівна
6. Кирилюк Юрій Миколайович
7. Кушнір Валентина Володимирівна
8. Кушнір Олександр Сергійович
9. Лисий Іван Володимирович
10. Москальчук Олександр Миколайович
11. Романюк Олег Анатолійович
12. Сварник Людмила Миколаївна
13. Старушок Микола Васильович
14. Штаблава Наталія Василівна
15. Кучер Алла Миколаївна


Медалісти 1998 року випуску
1. Романюк Олег Анатолійович – золота медаль
2. Сварник Людмила Миколаївна – золота медаль

Випуск 1997 року
1. Бабяк Оксана Андріївна
2. Вовчок Василь Вікторович
3. Водзянська Наталія Вікторівна
4. Возна Неля Іванівна
5. Данилюк Олександр Дмитрович
6. Котоній Олексій Вікторович
7. Мальований Павло Петрович
8. Муляр Микола Михайлович
9. Пасічник Андрій Олександрович
10. Рязанкін Сергій Сергійович
11. Самусєв Костянтин Володимирович
12. Сіроцінський Віктор Володимирович
13. Сіроцінський Іван Іванович
14. Ясніцька Інна Миколаївна


Медалісти 1997 року випуску
1. Возна Неля Іванівна - золота медаль

Випуск 1996 року

1. Андрущак Ольга Анатоліївна
2. Атаманюк Оксана Володимирівна
3. Волошина Ірина Павлівна
4. Гречко Людмила Іванівна
5. Дерев’янченко Олександр Миколайович
6. Джус Віталій Віталійович
7. Доброгорський Сергій Степанович
8. Котляров Віктор Миколайович
9. Кирилюк Неля Борисівна
10. Пастух Юрій Миколайович
11. Полякова Ірина Віталіївна
12. Ремінна Лілія Олександрівна
13. Роздайгора Володимир Миколайович
14. Ружицький Ігор Борисович
15. Старушок Надія Петрівна
16. Столаба Олег Іванович
17. Флінта Алла Миколаївна
18. Швець Олександр Вікторович
19. Шевчук Василь Вільгельмович


Медалісти 1996 року випуску
1. Кирилюк Неля Іванівна– золота медаль
2. Старушок Надія Петрівна– золота медаль
3. Флінта Алла Миколаївна– золота медаль
4. Шевчук Василь Вільгельмович– золота медаль


Випуск 1995 року

1. Бартко Володимир Вікторович
2. Білик Неоніла Миколаївна
3. Возна Алла Петрівна
4. Гнатій Віталій Борисович
5. Гут Лілія Володимирівна
6. Головійчук Вікторія Вікторівна
7. Жмерик Олександр Олександрович
8. Кайдановська Алла Вікторівна
9. Клюєв Ігор Олексійович
10. Лупійчук Наталія Володимирівна
11. Максимов Сергій Миколайович
12. Мерека Інна Миколаївна
13. Пазинюк Неоніла Олександрівна
14. Роздайгора Наталія Миколаївна
15. Сметанюк Олег Іванович
16. Сметанюк Леся Іванівна
17. Ткач Світлана Петрівна
18. Ткачук Алла Володимирівна
19. Швець Микола Феофанович

Медалісти 1995 року випуску
1. Сметанюк Олег Іванович – золота медаль
2. Сметанюк Леся Іванівна – золота медаль
3. Гут Лілія Володимирівна – срібна медаль
4. Швець Микола Феофанович – срібна медаль


Випуск 1994 року
1. Борісов Андрій Сергійович
2. Будзан Тетяна Василівна
3. Габінет Микола Миколайович
4. Гаврилюк Юлія Степанівна
 5. Гончар Раїса Михайлівна
6. Гут Тетяна Миколаївна
7. Джандра Юлія Степанівна
8. Джус Іван Віталійович
9. Зелінський Олександр Олександрович
 10. Зьорко Ірина Олександрівна
11. Зьорко Наталія Олександрівна
12. Комарська Євгена Олександрівна
13. Коник Володимир Григорович
14. Мальований Сергій Іванович
15. Маслянко Ігор Васильович
 16. Мединська Наталія Володимирівна
17. Паламар Людмила Миколаївна
18. Роздайгора Михайло Григорович
19. Россіхін Володимир Тихонович
20. Сидорук Сергій Антонович
21. Ткач Наталія Миколаївна
22. Шевчук Олександр Вільгельмович
 23. Гончар Світлана Афанасівна
 24. Лісняк Валентина Петрівна
25. Любонько Оксана Іванівна
26. Любкевич Валентина Борисівна
27. Ремінна Наталія Олександрівна
28. Старушок Ірина Олександрівна
29. Якимчук Ярослав Борисович
30. Мельник Валентина Іванівна
31. Пухка Оксана Григорівна
32. Рикун Валентина Петрівна
33. Старушок Майя Дмитрівна
34. Маслянко Світлана Володимрівна Медалісти 1994 року

 

 

 

 
Випуск 1993 року

 
 1. Бевз Володимир Михайлович
 2. Будзан Неоніла Василівна
 3. Гранат Жанна Сергіївна
 4. Дідула Лідія Михайлівна
5. Довган Олег Володимирович
6. Заєць Ірина Павлівна
7. Зінь Людмила Миколаївна
8. Зьорко Світлана Олександрівна
9. Кирилюк Алла Миколаївна
10. Козак Олександр Антонович
11. Осадець Микола Петрович
12. Флінта Тетяна Миколаївна
13. Браткова Леся Володимирівна
14. Гончар Ольга Сергіївна
15. Лупійчук Оксана Олександрівна
16. Зозуля Валентина Володимирівна
17. Лозінська Тетяна Петрівна
18. Пазинюк Жанна Володимирівна
19. Солоха Сергій Миколайович
20. Соха Оксана Михайлівна
21. Старушок Тетяна Василівна
22. Швець Тетяна Борисівна
23. Янчишена Наталія Миколаївна
24. Янківський Олександр Станіславович
 25. Бевз Галина Володимирівна
26. Драган Наталія Миколаївна
27. Антушевич Валентина Миколаївна
28. Слупко Олег Пилипович
29. Івахова Тетяна Ігорівна

 

 

 

 

 
Випуск 1992 року

 
1. Бевз Алла Василівна
2. Паламарчук Олександр Михайлович
3. Настич Інна Миколаївна
 4. Петращук Ігор Васильович
5. Міськова Світлана Степанівна
 6. Кругляк Алла Вікторівна
7. Гончар Галина Володимирівна
8. Мельник Олександр Миколайович
 9. Маслянко Анжела Василівна
10. Гнатій Олена Михайлівна
11. Дрібниця Валентина Василівна
12. Трипалюк Жанна Михайлівна
13. Котоній Олександр Леонідович
 14. Ільніцький Сергій Вікторович
 15. Цимбаліста Наталія Петрівна
16. Гординський Володимир Володимрович
17. Бевз Наталія Володимирівна
18. Мельник Наталія Адіславівна
19. Головецький Володимир Володимирович
20. Дідишен Віталій Анатолійович
 21. Бортняк Микола Анатолійович
 22. Трипалюк Анатолій Анатолійович
23. Кубряк Андрій Володимирович
24. Бескедевич Валентина Йосипівна
25. Драпатий Володимир Васильович
 26. Доценко Оксана Володимирівна
27. Лупійчук Віктор Васильович
28. Пилявська Ірина Федорівна
29. Німчінов Василь Іванович
30. Поплавська Оксана Миколаївна
 31. Галецький Анатолій Зіновєвич
32. Шупер віктор Володимирович
33. Лупійчук Віктор Васильович

 

 
Медалісти 1992 року
1. Бевз Алла Василівна - золота медаль
2. Настич Інна Миколаївна- золота медаль
3. Паламарчук Олександр Михайлович - золота медаль
4. Петращук Ігор Васильович - золота медаль
5. Кругляк Алла Вікторівна – срібна медаль
 6. Міськова Світлана Степанівна – срібна медаль

 

 
Випуск 1991 року

 
 1. Сидорук Оксана Володимирівна
2. Гуцал Алла Василівна
3. Козак Тетяна Антонівна
 4. Кучер Тетяна Петрівна
5. Старушок Валентина Петрівна
6. Роздайгора Інна Миколаївна
7. Трипалюк Ніла Михайлівна
8. Горішна Людмила Олександрівна
 9. Роздайгора Петро Михайлович
10. Кухар Валерій Володимирович
11. Котлярова Світлана Анатоліївна
12. Човган Таміла Григорівна
13. Чоп Ганна Василівна
14. Шевчук Олеся Іванівна
15. Кренгель Юрій Сергійович
16. Швець Іван Васильович
17. Клюєв Володимир Олексійович
18. Савіцька Катерина Володимирівна
19. Муляр Сергій Михайлович
 20. Кубряк Валерій Васильович
 21. Шпіньов Вадим Володимирович
22. Льоринс Вадим Леонідович
23. Гранат Олександр Сергійович
24. Старушок Сергій Миколайович
25. Поляков Ігор Віталійович

 
Медалісти 1991 року

 
1. Сидорук Оксана Володимирівна – золота медаль
2. Гуцал Алла Василівна – срібна медаль
3. Козак Тетяна Антонівна – срібна медаль
4. Кучер Тетяна Петрівна – срібна медаль
 5. Cтарушок Валентина Петрівна – срібна медаль

 

 
Випуск 1990 року

 
 1. Боднар Сергій Олександрович
2. Боднар Майя Василівна
3. Боднар Микола Володимирович
4. Бабяк Леся Борисівна
5. Ващенко Ірина Володимирівна
6. Весна Олександра Валеріївна
7. Возна Наталія Миколаївна
8. Волошин Олександр Олександрович
9. Гомілко Лілія Володимирівна
10. Гончар Тетяна Валеріївна
 11. Гранат Лариса Олександрівна
 12. Довгошлюбний Віктор Сергійович
13. Драгусевич Валентина Степанівна
14. Комарська Надія Олександрівна
15. Кирилюк Світлана Борисівна
16. Муляр Алла Миколаївна
17. Мартинюк Валентина Іванівна
18. Мисловська Валентина Іванівна
19. Мельник Василь Васильович
 20. Поялков Андрій Олександрович
 21. Рябих Володимир Іванович
 22. Івахова Людмила Михайлівна
23. Сафонов Руслан Васильович
24. Сиротюк Євген Євгенович
25. Фіялко Світлана Михайлівна
26. Щурова Наталія Анатоліївна
 27. Швець Надія Романівна
28. Шевчук Олександр Іванович
 29. Яшина Таїса Анатоліївна
30. Урман Марія Олександрівна
31. Кушнір Лілія Петрівна
32. Мельник Люба Іванівна
33. Кирилюк Лариса Ігорівна
34. Урман Ніла Олександрівна
35. Ткач Микола Олександрович
 36. Старцева Олена Петрівна
37. Халупяк Володимир Михайлович
38. Чумак Леся Валерівна

 

 

 
Випуск 1989 року

 
 1. Дасига Віктор Миколайович
2. Дрезналь Олексій Євгенович
3. Душкевич Василь Петрович
4. Кирилюк Сергій Віталійович
5. Килимник Олег Борисович
6. Лисий Ігор Володимирович
7. Максимова Валентина Миколаївна
8. Мальований Віктор Васильович
9. Мельник Віталій Миколайович
10. Немашкалов Василь Вікторович
11. Паламарчук Катерина Тимофіївна
12. Ребих Олена Іванівна
13. Рогозіна Світлана Іванівна
14. Трипалюк Анатолій Григорович
 15. Фарановський Станіслав Михайлович
16. Цісановський Олександр Вікторович
17. Брилінська Лілія Казимирівна
18. Возна Валентина Михайлівна
19. Доброгорська Ольга Степанівна
20. Дрезналь Олена Леонідівна
21. Довгошлюбна Валентина Володимирівна
 22. Зозуля Наталія Олександрівна
 23. Інфімовський сергій Вадимович
24. Козак Юрій Антонович
25. Котоній Леонід Леонідович
 26. Кубряк Микола Васильович
27. Максімова Лілія Анатоліївна
28. Маслянко Володимир Віталійович
 29. Пастернак Олександр Євгенович
30. Феч Валентина Геогріївна
31. Черешнюк Майя Антонівна
32. Цимбаліста Жанна Петрівна
 33. Шат Сергій Олександрович
34. Швець Вадим Вікторович
35. Штаблава Олена Миколаївна
 36. Мальований Олександр Петрович
37. Яворська Оксана Вікторівна
 38. Ясніцький Володимир Михайлович
39. Підлісний Микола Михайлович
 40. Боднар Тетяна Василівна
41. Скобяк Ірина Миколаївна
 42. Боцян Тетяна Анатоліївна
43. Головецька Ірина Володимирівна
 44. Чайківська Ганна Антонівна
45. Котоній Людмила Миколаївна
46. Трипалюк Оксана Михайлівна
47. Осадець Оксана петрівна
48. Бевз Людмила Василівна
 49. Бевз неля Миколаївна
 50. Борецький Віктор Олександрович
51. Возний Андрій Андрійович
52. Гранат Алла Сергіївна
53. Альянов Микола Олександрович
 54. Бевз Марія Володимирівна
55. Гранат Надія Іванівна
56. Горевич Надія Іванівна
 57. Пилявська Валентина Олександрівна
58. Роздайгора Микола Володимирович
 59. Трипалюк Олена Василівна
60. Чайківська Ірина Станіславівна

 

 
Медалісти 1989 року

 
1. Боднар Тетяна Вікторівна – золота медаль
 2. Скобяк Ірина Миколаївна – золота медаль
3. Боцян Тетяна Анатоліївна - срібна медаль
4. Головецька Ірина Володимирівна- срібна медаль
5. Чайківська Ганна Антонівна - срібна медаль
6. Котоній Людмила Миколаївна - срібна медаль
7. Трипалюк Оксана Михайлівна - срібна медаль
8. Осадець Оксана Петрівна - срібна медаль

 

 
Випуск 1988 року

 
 1. Паламарчук Валентина Михайлівна
2. Сметанюк Лілія Іванівна
 3. Кухар Галина Миколаївна
 4. Заганич Оксана Григорівна
5. Кухар Ольга Андріївна
6. Павлюк Тетяна Євгенівна
 7. Кучер Тамара Петрівна
 8. Мельник Людмила Василівна
9. Біленький Олексій Михайлович
10. Гнатій Наталія Василівна
11. Атаманюк Михайло Володимирович
12. Наконечний Ігор Миколайович
13. Гончар Юлія Михайлівна
14. Водопянов Олег Леонідович
15. Пилявська Тетяна Анатоліївна
16. Борецька Марія Анатоліївна
 17. Гут Валентина Петрівна
18. Гончар Наталія Василівна
19. Янчишин Микола Миколайович
 20. Возна Раїса Іванівна
 21. Болотюх Неля Антонівна
22. Муляр Юрій Михайлович
23. Наконечний Іван Васильович
 24. Роздайгора Тетяна Миколаївна
 25. Терлецький Віктор В’ячеславович
26. Ткачук Володимир Григорович
27. Кучер Олександр Дмитрович
28. Паламар Володимир Миколайович
29. Мальована Світлана Іванівна
30. Олійник Олег Михайлович
31. Ясніцький Ігор Йосипович
32. Кашуба Оксана Сільвестрівна
33. Дідур Володимир Борисович
34. Лупійчук Леонід Володимирович
35. Муляр Микола Володимирович
36. Красота Світлана Миколаївна
37. Пазинюк Микола Васильович
38. Кийовський Володимир Вікторович
39. Незборецький Микола Васильович

 
Медалісти 1988 року

 
1.Паламарчук Валентина Михайлівна - золота медаль
2.Сметанюк Лілія Іванівна - золота медаль
3.Кухар Галина Миколаївна - срібна медаль
4.Заганич Оксана Григорівна - срібна медаль
5.Кухар Ольга Андріївна - срібна медаль
6.Павлюк Тетяна Євгенівна - срібна медаль
7.Кучер Тамара Петрівна - срібна медаль

 

 

 
1987 рік випуску По книзі видачі атестатів номера 2291-2325 1. Інфімовська Ольга Вадимівна 2. Дунда Анжела Пилипівна 3. Бевз Оксана Михайлівна 4. Боцян Ігор Анатолійович 5. Крушельницька Валентина Броніславівна 6. Кухар Лариса Володимирівна 7. Гаврилюк Жанна Степанівна 8. Старушок Римма Олександрівна 9. Бевз Євген Васильович 10. Возний Володимир Миколайович 11. Лісняк Володимир Петрович 12. Атаманюк Наталія Василівна 13. Галецький Віктор Зіновійович 14. Гончар Надія Володимирівна 15. Гнатій Володимир Миколайович 16. Гнатій Світлана Вікторівна 17. Джандра Володимир Степанович 18. Мальований Василь Петрович 19. Мальована Лариса Петрівна 20. Олійник Володимир Володимирович 21. Дрезналь Володимир Петрович 22. Дрезналь Лариса Леонідівна 23. Пазинюк Таміла Сергіївна 24. Сас Сергій Володимирович 25. Довгань Сергій Антонович 26. Довган Марія Володимирівна 27. Зьорко Олександр Сергійович 28. Роздайгора Олег Степанович 29. Зелінський Віктор Леонідович 30. Ставинога Оксана Сергіївна 31. Котоній Вячеслав Казимирович 32. Плющик Володимир Дмитрович 33. Сидорук Валентина Іванівна 34. Трипалюк Володимир Сергійович 35. Цибринський Ігор Михайлович Нагороджені золотою медаллю 1.Інфімовська Ольга Вадимівна 2.Дунда Анжела Пилипівна Нагороджені срібною медаллю 1.Бевз Оксана Михайлівна 2.Боцян Ігор Анатолійович 3.Крушельницька Валентина Броніславівна

 

 

 
1986 рік випуску По книзі видачі атестатів номера 2257-2290
1. Ґедзь Оксана Миколаївна
2. Чайківська Ліна Антонівна
3. Роздайгора Катерина Олександрівна
4. Братков Олег Володимирович
5. Кухар Оксана Андріївна
6. пастернак Людмила Євгенівна
7. Мельник Надія Іванівна
8. Дідур Алла Пантелеймонівна
9. Сидорук Ніна Віталіївна
10. Роздайгора Оксана Іванівна
11. Старушок Юрій Петрович
12. Шклярук Микола Миколайович
13. Ткачук Сергій Васильович
14. Пахалюк Микола Денисович
15. Фурянова Світлана Василівна
16. Слободян Микола Олександрович
17. Кубряк Анатолій Васильович
18. Цурська Оксана Григорівна
19. Кренгель Олександр Сергійович
20. Феч Тетяна Георгіївна
21. Сас Галина Вікторівна
22. Ткач Віталій Миколайович
23. Кримський Олександр Валентинович
24. Форкун Іван Феодосійович
25. Пастернак Віктор Миколайович
26. Бесага Євгена Петрівна
27. Івахова Лілія Миколаївна
28. Дрезналь Катерина Борисівна
29. Болотюх Інна Антонівна
30. Возний Михайло Іванович
31. Гончар Лариса Михайлівна
32. Гут Володимир Петрович
33. Дворазна Валентина Володимирівна
34. Душко Оксана Сергіївна

 

 

 

 

 
1985 рік випуску
По книзі видачі атестатів номера 2213-2256
1. Волощук Оксана Олексіївна
2. Наголюк Сергій Андрійович
3. Муляр Мирослава Станіславівна
4. Довгошлюбна Ємілія Сергіївна
5. Возна Лариса Миколаївна
6. Гнатій Неоніла Миколаївна
7. Джус Любов Василівна
8. Лупійчук Таміла Миколаївна
9. Сас Алла Миколаївна
10. Слободян Валентина Миколаївна
11. Савицький Геннадій Ігорович
12. Ніколаєнко Наталія Володимирівна
13. Штаблава Інна Миколаївна
14. Козак Катерина Михайлівна
15. Бевз Таїсія Миколаївна
16. Кирилюк Оксана Анатоліївна
17. Шварчук Микола Григорович
18. Загородна Зінаїда Станіславівна
19. Човган Катерина Миколаївна
20. Шклярук Василь Миколаївна
21. Мальська Наталія Йосипівна
22. Цурський Микола Григорович
23. Муляр Петро Адамович
24. Рак Анатолій Федорович
25. Роздайгора Олександр Васильович
26. Гнатій Віктор Вікторович
27. Кирилюк Анатолій Миколайович
28. Кайдановський Володимир Миколайович
29. Зелінський Олександр Володимирович
30. Горевич Галина Володимирівна
31. Мельник Світлана Степанівна
32. Дідишен віктор Іванович
33. Павлова Ніна Олександрівна
34. Лозінський Микола Миколайович
35. Стебніцька Ніна Антонівна
36. Гут Віталій Миколайович
37. Пилипчук Любов Миколаївна
38. Стрельбіцька Тетяна Леонідівна
39. Лозінський Володимир Анатолійович
40. Довгань Марія Григорівна
41. Паламарчук Лілія Миколаївна
42. Плющик Тетяна Дмитрівна
43. Кримська Діана Валеріївна
44. Корчинський Михайло Феофанович
Нагороджені золотою медаллю
1.Волощук Оксана Олексіївна
2.Наголюк Сергій Андрійович
3.Муляр Мирослава Станіславівна

 

 

 

 

 
1984 рік випуску
По книзі видачі атестатів номера 2167-2212
1. Заганич Володимир Григорович
2. Бевз Світлана Михайлівна
3. Натолочений Віталій Володимирович
4. Денисенко Ніла Миколаївна
5. Ластовська Світлана Володимирівна
6. Возна Наталія Михайлівна
7. Осадець Оксана Іванівна
8. Федорович Юрій Іванович
9. Галецька Алла Олексіївна
10. Кучмій Іван Миколайович
11. Цюпа Володимир Сергійович
12. Трипалюк Василь Васильович
13. Трипалюк Святослав Петрович
14. Кушнір Володимир Миколайович
15. Іваніцький Вадим Броніславович
16. Трипалюк Михайло Григорович
17. Швець Валентина Василівна
18. Флі