Неділя, 28.02.2021, 12:14
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [880]
Досягнення [27]
Досягнення учнів
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Наше опитування
В якому році Ви закінчили школу?
Всього відповідей: 346
Наші спонсори

Загородний Михайло Васильович

Герега Олександр Володимирович

Гута Іван Миколайович
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Чемеровецький районний методичний кабінет
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Прогноз погоди

Досягнення учнів школи

Досягнення учнів школи за 2019-2020  навчальний рік

Учениця 6 класу Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учениця Чемеровецької музичної школи ГОРІШНА ВЛАДИСЛАВА (вчитель Ніколюк Віталій Андрійович) брала участь у міжнародному музичному конкурсі, який проходив у місті Краків, де зайняла 1 місце. 

 

У 2019-2020н.р. учні школи отримали 13 призових місць (в минулому році було 6, а в позаминулому році - 8) такі учні: Льоринс Анастасія, уч. 11 класу – з фізики, інформаційних технологій, історії - ІІ місце, з англійської мови - ІІІ місце; Горяча Юлія, уч. 11 класу – з географії - ІІІ місце; Буряківський Іван, уч. 11 класу - з біології – ІІІ місце; Кушнір Ганна, уч. 9 класу – з української мови та літератури – ІІ місце, з фізики, хімії - ІІІ місце; Паламарчук Софія, уч. 8 класу – з хімії та фізики – ІІІ місце; Зоріна Тетяна, уч. 9 класу – з трудового навчання – ІІІ місце, Гнатій Ярослав, уч 9 класу  - з 

Призерів II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад підготували педагогічні працівники Старушок Л.І., Пентій В.М., Швець Т.А., Гнатій Д.О., Гут Л.В., Осипенко Т.В., Мостіпака Л.В., Лихва А.В.

Результатом організованої роботи МАН стало те, що в цьому навчальному році науковими дослідженнями займалося 2 учнів школи, (в минулому було 5 учнів). Ці школярі обрали тему науково-дослідницької роботи і працювали в Чемеровецькій районній філії МАН України. Це Кушнір Ганна та Гнатій Ярослав – учні 9-го класу. Керівниками науково-дослідницької роботи учнів-членів МАН були вчителі Швець Т.А. та Гнатій Д.О.

На розгляд журі І етапу конкурсу-захисту було представлено 2 роботи, які були повністю завершені і допущені до захисту. Це робота учениці 9-го класу Кушнір Ганни у відділенні хімії та біології, секції валеології на тему «Дослідження впливу домашніх тварин на самопочуття та емоційний стан людини», робота учня 9-го класу Гнатія Ярослава у відділенні наук про землю, секції географії на тему «Українська трудова міграція: «нова діаспора» чи остаточна втрата для країни».

За результатами І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Гнатій Я. став призером (ІІІ місце), а Кушнір Г. виборола І призове місце і стала учасником ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт, який проводився Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості 16 лютого 2020 року. За підсумками цього конкурсу Кушнір Ганна стала призером обласного етапу, зайнявши ІІІ місце.

Порівняльний аналіз участі учнів школи в конкурсі-захисті наукових робіт МАН за останні роки свідчить, що найбільш якісно були представлені наукові роботи у відділеннях «Хімії та біології», «Фізики та астрономії», «Екології», «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», «Наук про землю», де учні займали призові місця.

Все більшої активності набуває участь учнів у Всеукраїнських та міжнародних інтерактивних конкурсах «Колосок», «Соняшник», «Левеня», «Кенгуру», «Геліантус», та ін., де учні отримують відмінні та добрі результати.

Щорічно учні школи беруть участь в конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика та літературному конкурсі Т.Г.Шевченка. Так в 2019-2020н.р. за висновками районного журі призерами цих Конкурсів стали Паламарчук С., уч. 8 класу - І місце (учасник обласного етапу Конкурсу ім. Т.Г.Шевченка), Бевз В., уч. 5 класу – ІІ місце, Гнатій Я., уч. 9 класу – ІІІ місце. В минулому році не було призерів, в позаминулому – теж. Очевидно, що результативність участі учнів школи в Конкурсі покращилася.

Досягнення учнів школи за 2018-2019  навчальний рік

Добрі результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад ( в 2015-2016 навчальному році в школі було три призери, в 2016-2017 – 5 призерів, в 2017-2018н.р. – 8, в 2018-2019 - 6 ). Це:

Льоринс Анастасія, уч. 10 класу – з інформаційних технологій І місце, з фізики ІІ місце, з української мови та історії ІІІ місце, Кушнір Ганна, уч. 8 класу – з української мови ІІІ місце; Паламарчук Софія, уч. 7 класу – з фізики ІІІ місце.

Призерів II етапу Всеукраїнських предметних олімпіад підготували педагогічні працівники Старушок Л.І., Пентій В.М., Колеснік О.М., Гут Л.В., Кушнір Т.М. та Мостіпака Л.В.

Результатом організованої роботи МАН стало те, що 2017-2019 навчальному році науковими дослідженнями займалося 5 учнів школи, (в 2017-2017 було 3 учнів), в поточному – 5 школярів обрали тему науково-дослідницької роботи і працюють в Чемеровецькій районній філії МАН України. Це Льоринс А., Шварчук М., Буряківський І. – учні 10-го класу, Мельник Б та Крупник Я. - учні 9-го класу. Керівниками науково-дослідницької роботи учнів-членів МАН були вчителі Пентій В.М., Швець Т.А., Кушнір Т.М., Мостіпака Л.В. та Гнатій Д.О.

На розгляд журі І етапу конкурсу-захисту було представлено 3 роботи, які були повністю завершені і допущені до захисту. Це робота учениці 9-го класу Мельник Богдани у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секції зарубіжної літератури на тему «Який же він – світ сучасного підлітка? (За твором Ульфа Старка «Диваки і зануди»), робота учня 10-го класу Шварчука Михайла у відділенні хімії та біології, секції аграрних наук на тему «Особливості вирощування арахісу посівного в межах місцевого регіону» та робота учениці 10-го класу Льоринс Анастасії у відділені фізики та астрономії, секції експериментальної фізики на тему «Вплив радіації на організм людини, способи захисту від неї та дослідження радіоактивного фону на території сіл Вишнівчицької сільської ради».

За результатами І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Мельник Б. стала призером (ІІ місце), а Льоринс А. виборола І призове місце і стала учасником ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт, який проводився Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості 16 лютого 2019 року. За підсумками цього конкурсу Льоринс Анастасія стала призером обласного етапу, зайнявши ІІІ місце.

Порівняльний аналіз участі учнів школи в конкурсі-захисті наукових робіт МАН за останні роки свідчить, що найбільш якісно були представлені наукові роботи у відділеннях «Хімії та біології», «Фізики та астрономії», «Екології», «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», де учні займали призові місця. Переможцями конкурсу-захисту (І місце) учні школи ставали в 2012, 2014 та 2019 роках і все це у відділенні «Фізики та астрономії».

Все більшої активності набуває участь учнів у Всеукраїнських та міжнародних інтерактивних конкурсах «Колосок», «Соняшник», «Левеня», «Кенгуру», «Геліантус», та ін., де учні отримують відмінні та добрі результати.

Щорічно учні школи беруть участь в конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика та літературному конкурсі Т.Шевченка. Так в 2018-2019н.р. на розгляд районного журі було представлено 4 роботи – переможців шкільного етапу Конкурсу. Проте після очно-заочного відбору до участі в районному етапі Конкурсу були допущені 3 учнів: Паламарчук С., уч. 7 кл. (вч. Куца С.В.), Кушнір Г., уч.8 кл. (вч. Мостіпака Л.В.), Льоринс А., уч. 10 кл.(вч. Кушнір Т.М.).

Досягнення учнів школи за 2017-2018 навчальний рік

В  поточному навчальному році покращились результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад ( в позаминулому навчальному році в школі було три призери, в минулому – 5 призерів, в поточному - 8). Це такі учні: Льоринс Анастасія, уч. 9 класу – з інформаційних технологій І місце, з трудового навчання ІІ місце, з хімії та англійської мови ІІІ місце, Сиротюк Юлія уч. 9-го класу – з біології ІІІ місце, Кушнір Ганна, уч. 7 класу – з фізики ІІ місце; Старушок Юлія, уч. 11 класу – з екологїї - ІІІ місце, Росецька Аліна, уч. 7 класу – з української мови ІІ місце.

Результатом організованої роботи МАН стало те, що цьому навчальному році науковими дослідженнями займалося 5 учнів школи, (в минулому було 3 учнів). 4 школярів обрали тему науково-дослідницької роботи і працюють в Чемеровецькій районній філії МАН України. Це Льоринс А., Сиротюк Ю., Горяча Ю. – учні 9-го класу, Дідишен О., уч. 11-го класу, 1 учениця є кандидатом в члени МАН – Крупник Я., уч. 8-го класу. Ця учениця-слухач МАН лише обрала напрям наукових досліджень та займається підбором матеріалу, наукових джерел. Керівниками науково-дослідницької роботи учнів-членів МАН є вчителі Швець Т.А., Осипенко Т.В., Кушнір Т.М., Мостіпака Л.В., Гут Л.В., Гнатій Д.О. За результатами І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Льоринс А. виборола ІІІ призове місце (в минулому році не було жодного, в позаминулому – одне).

Учні школи активні учасники різноманітних Всеукраїнських, Міжнародних, обласних, районних конкурсів.

Особлива увага звертається на конкуси імені П.Яцика та Т.Г.Шевченка, завдяки яким учні поглиблюють свої знання з рідної мови.

Досягнення учнів школи за 2016-2017  навчальний рік

 

Досягнення учнів школи за 2015-2016  навчальний рік

 

Досягнення учнів школи за 2014-2015  навчальний рік

Учениця 6 класу Сиротюк Юлія взяла участь у районному огляді-конкурсі плакатів "Моє родинне дерево професій" та зайняла 1 місце. Вітаємо!

 

 

8 квітня 2015 року учень 9 класу Козак Максим захищав честь району та школи в області на зльоті юних натуралістів в секції  "Лісове господарство", та нагороджений Грамотою за творче виконання дослідницько-експерементальної роботи і активну участь в обласному зборі юних натуралістів та посібником  "Ліси Хиельниччини".

 

 

 

 

Учні школи - призери районних олімпіад у 2014-2015 н.р.

За підсумками участі учнів школи у районних олімпіадах призерами стали:

Глуха Альона - олімпіада з ІКТ - 3 місце,  з біології - 2 місце;

Дідишен Олександр - олімпіада з хімії - 3 місце, з англійської мови - 3 місце;

Мельник Вадим - олімпіада з історії - 2 місце;

Лютий 2015

Команда учнів школи під час змаганнь по стрільбі виборола 4 місце.

 

Листопад 2014 року

Спартакіада школярів Хмельницької області 21.11 - 22.11.2014р. відбулася спартакіада школярів Хмельницької обл. з настільного тенісу серед дівчат та юнаків 1998 та молодших, в якій взяв участь учень 11 кл. нашої школи - Потерайко Владислав і посів 2-ге місце . Отже, хочемо привітати його та побажати успіхів у наступних змаганнях!!!

Жовтень 2014року</b>

Шкільний духовий оркестр нагороджено Дипломами Хмельницької обласної державної адміністраці за: високе виконання творів інструментального жандру, за участь конкурсі "Уклін тобі, Кобзарю", за участь у відкритті туристичного сезону. .

грудень 2013 року.
Учні школи посіли призові місця на районних олімпіадах та їдуть на обласні: Галецька Інна - фізична культура,
Кучер Діма - англійська мова
Ткачук Тарас _ інформаційні технології.
 
 
Березень 2013 року
 Команда школи посіла І та ІІ місце у районних змаганнях з настільного тенісу. Захищали честь школи Шат Юрій, Ткачук Тарас, Борецький Віталій, Тітов Вадим, Швець Юлія, Галецька Інна, Кренгель Дрія, Зелінська Ольга. Вітаємо переможців.
 
 
Лютий 2013 року
Духовий оркестр нашої школи виборов почесне 1 перше місце на обласному огляді-конкурсі духових оркестрів. Вітаємо  учнів та керівника - Ніколюка В.А.
 
 
Грудень 2010 року
 
 Учні школи стали переможцями районних олімпіад з геграфії. фізики, математики
 - Пентій Ангеліна - диплом 3 ступеня з географії, диплом 1 ступеня з хімії, диплом 3 ступеня з математики.
 - Олійник Валентина - диплом 3 ступеня з фізики.
- Вельган Вікторія - диплом 3 ступеня з біології.
 
Січень 2011 року
 
Учениця 10 класу Пентій Ангеліна захищала честь району в МАН з хімії.
 
Квітень 2011 року.
 
  Команда учнів школи виборола 4 місце у районних змаганнях з легкої атлетики.
  Футбольна команда юнаків виборола 2 місце в зональних змаганнях.
 
  
 
  Учні школи, під керівництвом вчительки хімії та біології Швець Т.А.,
взяли участь в еколого - натуралістичному конкурсі " Юний дослідник" та нагороджені  Дипломом ІІ ступеня.
 
вересень 2011
 
 Ученицю 11 класу, президента школи, переможця районної олімпіади з хімії  та переможця захисту роботи в МАН з геграфії Пентій Ангеліну занесено на районну Дошку пошани.
 
 
  Згідно наказу №226 від 21.09.2011 року "Про підсумки проведення районного кокурсу - огляду "Кращий кабінет хімії"  кабінет хімії школи нагороджено дипломом ІІІ ступеня.
( завкабінетом Швець Тетяна Антонівна)
 
 
15 листопада 2011 року учні школи зайняли 1 та 2 місце на районих змаганнях з настільного тенісу.
 
   Учні школи стали призерами районних олімпіад з історії, ІКТ, української мови, світової літератури, геграфії та конкурсі української мови імені П.Яцика
 
 
  Учні школи брали участь в захисті робіт малої  академії наук.  Пентій Ангеліна захищала роботу з фізики, Мальована Уляна з української літератури, Ткачук Тетяна з історії  та Вельган Вікторія з світової літератури. Пентій Ангеліна захищатиме роботу на ІІ етапі, а Мальована Уляна, Ткачук Тетяна та Вельган Віка стали призерами в своїх номінація.
 
 
  Учениця 10 класу Шклярук Юлія стала переможцем районної олімпіади з екології. Юлія буде захищати честь району на обласному рівні.


  Команда дівчат з волейболу зайняла 3 місце в районі, а команда юнаків 4 місце.
БЕРЕЗЕНЬ
  Учні школи вибороли друге місце в районних змаганнях "Нащадки козацької слави".
  Жовтень 2012
  Команда вчителів школи взяла участь в змаганнях з пішоходного туризму та ввійшла в пятірку кращих. Дякуємо.
 Грудень 2012.
 Учні нашої школи  беруть участь у районних предметних олімпіадах та виборюють призові місця.
Перемлжцями районних олімпіад стали Шклярук Юлія з історії, Швець Юлія з інформатики, Швець Юлія з екології.