Неділя, 28.02.2021, 12:49
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [880]
Досягнення [27]
Досягнення учнів
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Наше опитування
Ви навчались в Вишнівчицькій ЗОШ?
Всього відповідей: 268
Наші спонсори

Загородний Михайло Васильович

Герега Олександр Володимирович

Гута Іван Миколайович
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Чемеровецький районний методичний кабінет
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Прогноз погоди

Батьківський комітет школи

  
МЕТА, ЗАВДАННЯ, ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ДІЯЛЬНОСТІ БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ ШКОЛИ
1. Метою діяльності батьківського комітету є захист законних інтересів школи в органах громадського самоврядування, у відповідних виконавчих, судових органах, а також надання допомоги педагогічному колективу в реалізації завдань загальної середньої освіти.
2. Основними завданнями діяльності комітету є сприяння створенню умов для: · Формування та розвитку особистості учня та його громадянської позиції, становленню учнівського самоврядування; · Виховання в учнів шанобливого ставлення до державних святинь, української мови і культури; · Формування загальнолюдської культури і моралі, культури міжетнічних відносин; · Захисту здоров’я та збереження життя і здоров’я дітей; · Здобуття учнями обов’язкової загальної середньої освіти, розвиток природних здібностей та підтримки обдарованої молоді; · Запобігання бездоглядності дітей у вільний від занять час; · Всебічного зміцнення зв’язків між родинами, навчальним закладом і громадськістю з метою встановлення єдності іх виховного впливу на дітей; · Залучення батьківської громадськості до професійної орієнтації, позакласної та позашкільної роботи; · Організації роботи з розповсюдження психолого – педагогічних та правових знань серед батьків, підвищення їх відповідальності за навчання та виховання дітей; · Вирішення питання розвитку матеріально – технічної бази навчального закладу та його благоустрою.
 3. Основними принципами діяльності комітетів є: · Законність; · Гласність; · Колегіальність; · Толерантність; · Виборність; · Підзвітність і відповідність перед загальними зборами батьків закладу.
 

План роботи Ради Вишнівчицької загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів на 2018-2019 навчальний рік

 

Склад батьківського комітету школи